Po prostu błonnik

Błonnik witalny wraca do łask. Tak, wraca do łask. Dzieje się tak dlatego, że nasza dieta uboga jest min. w produkty zawierające błonnik.

To przez niedobór błonnika nasz organizm staje się rozregulowany. Mamy trudności z utrzymaniem prawidłowej wagi, mamy trudności ze zrobieniem normalnej kupy. Tak, zaparcia stają się częścią naszego życia. Są niekomfortowe, ale uczymy się z nimi żyć. Godzimy się na zaparcia.

A wystarczy wzbogacić naszą dietę o błonnik. To proste, wystarczy spożywać więcej produktów, które są bogate w błonnik. No tak, ale przecież zazwyczaj nie mamy czasu na odpowiednie komponowanie posiłków. Na dobieranie produktów według zawartości błonnika.

Nie jesteśmy jednak na straconej pozycji. Wystarczy wzbogacić nasz codzienny jadłospis o błonnik witalny. To tylko trzy łyżeczki. Tylko trzy łyżeczki dzielą Cię od lepszego samopoczucia. To tak niewiele. Nawet permanentny brak czasu pozwoli co na stosowanie błonnika. Nie musisz już cierpieć w toalecie, nie musisz wkurzać się na rosnący brzuch, naprawdę nie musisz. Zacznij stosować błonnik witalny. Już TERAZ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 komentarze “Po prostu błonnik”