Po prostu błonnik

Błonnik witalny wraca do łask. Tak, wraca do łask. Dzieje się tak dlatego, że nasza dieta uboga jest min. w produkty zawierające błonnik.

To przez niedobór błonnika nasz organizm staje się rozregulowany. Mamy trudności z utrzymaniem prawidłowej wagi, mamy trudności ze zrobieniem normalnej kupy. Tak, zaparcia stają się częścią naszego życia. Są niekomfortowe, ale uczymy się z nimi żyć. Godzimy się na zaparcia.

A wystarczy wzbogacić naszą dietę o błonnik. To proste, wystarczy spożywać więcej produktów, które są bogate w błonnik. No tak, ale przecież zazwyczaj nie mamy czasu na odpowiednie komponowanie posiłków. Na dobieranie produktów według zawartości błonnika.

Nie jesteśmy jednak na straconej pozycji. Wystarczy wzbogacić nasz codzienny jadłospis o błonnik witalny. To tylko trzy łyżeczki. Tylko trzy łyżeczki dzielą Cię od lepszego samopoczucia. To tak niewiele. Nawet permanentny brak czasu pozwoli co na stosowanie błonnika. Nie musisz już cierpieć w toalecie, nie musisz wkurzać się na rosnący brzuch, naprawdę nie musisz. Zacznij stosować błonnik witalny. Już TERAZ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 komentarze “Po prostu błonnik”