Chcesz oczyścić jelita i stopniowo cały organizm z toksyn?

Jeśli chcesz oczyścić jelita i stopniowo cały organizm z toksyn to znaczy, że jesteś na wyższym poziomie dbania o własny organizm. Tak. Na wyższym poziomie. Z prostego powodu. Zdajesz sobie sprawę z tego, że twój organizm wymaga oczyszczenia. Może słowo wymaga nie jest najlepsze. Lepsze będzie: oczekuje. Bo oczyszczenie jelit i pozbycie się toksyn sprawi, że będziemy lepiej funkcjonowali.

Dlatego jeśli zdajemy sobie sprawę z tego, że można oczyścić jelita i cały organizm z toksyn możemy uważać się za świadomych zagrożeń. Skoro już jesteśmy świadomi zagrożeń możemy łatwo się przed nimi zabezpieczyć. To naprawdę proste. Znając wroga możemy z nim walczyć i go pokonać. Pozbyć się toksyn z organizmu.

Błonnik rozpuszczalny i nierozpuszczalny w wodzie pomaga eliminować z organizmu toksyny, kwasy żółciowe, metale ciężkie (dzięki zdolnościom jonowymiennym wolnych grup karboksylowych), a nawet substancje rakotwórcze (np. poziom azotynów w organizmie skutecznie obniżają pektyny).

Zatem myślący ludzie będą zawsze zdrowsi niż inni. Bo zdobywają wiedzę i wprowadzają ją w życie. Dzięki temu żyją dłużej i lepiej niż reszta. Ale do tego potrzebna jest świadomość. Którą jak widzę masz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *