Po prostu błonnik

Błonnik witalny wraca do łask. Tak, wraca do łask. Dzieje się tak dlatego, że nasza dieta uboga jest min. w produkty zawierające błonnik.

To przez niedobór błonnika nasz organizm staje się rozregulowany. Mamy trudności z utrzymaniem prawidłowej wagi, mamy trudności ze zrobieniem normalnej kupy. Tak, zaparcia stają się częścią naszego życia. Są niekomfortowe, ale uczymy się z nimi żyć. Godzimy się na zaparcia.

A wystarczy wzbogacić naszą dietę o błonnik. To proste, wystarczy spożywać więcej produktów, które są bogate w błonnik. No tak, ale przecież zazwyczaj nie mamy czasu na odpowiednie komponowanie posiłków. Na dobieranie produktów według zawartości błonnika.

Nie jesteśmy jednak na straconej pozycji. Wystarczy wzbogacić nasz codzienny jadłospis o błonnik witalny. To tylko trzy łyżeczki. Tylko trzy łyżeczki dzielą Cię od lepszego samopoczucia. To tak niewiele. Nawet permanentny brak czasu pozwoli co na stosowanie błonnika. Nie musisz już cierpieć w toalecie, nie musisz wkurzać się na rosnący brzuch, naprawdę nie musisz. Zacznij stosować błonnik witalny. Już TERAZ!

Wrzuć na:

Powiązane artykuły

3 komentarze do “Po prostu błonnik”

  1. zoska napisał(a):

    ciekawe, bardzo ciekawe.

  2. JoAna napisał(a):

    Używam błonnika od dłuższego czasu i potwierdzić mogę, iż jest on bardzo skuteczny i pomaga w odchudzaniu i wypróżnianiu.

  3. ilona napisał(a):

    Jak dla mnie błonnik witalny to super sposób na zdrowie. To dzięki niemu można pozbyć się zaparć, obniżyc cholesterol, zyskac energię i dobre samopoczucie. Jak dla mnie błonnik witalny powinien byc w diecie każdego z nas. Polecam

Dodaj komentarz

© 2018 Błonnik Witalny. Wszystkie prawa zastrzeżone. · RSS Artykułów · RSS Komentarzy
·